O nasPoznaj markę Audiolab

 
O nas

Wprowadzenie

Założony we wczesnych latach osiemdziesiątych przez Philipa Swifta i Dereka Scotlanda Audiolab zdobył uznanie na całym świecie dzięki 8000A - zintegrowanemu wzmacniaczowi stereo, który stał się klasycznym krokiem naprzód w stosunku do modeli budżetowych tamtych czasów.

Powiedzieli o nas

"Jeśli kiedykolwiek jakiś produkt zdefiniował swój rynek, 8000A jest tym urządzeniem. Niezawodność, łatwość obsługi, doskonałość techniczna i dobrze kontrolowany dźwięk to filary wspierające uzasadnioną reputację modelu 8000A. Przez lata doceniano rewolucyjne podejście do dizajnu firmy Audiolab."

Wizytówka brytyjskiego hi-fi

W 2010 roku Audiolab rozpoczął wprowadzanie na rynek swoich najnowszych pełnowymiarowych komponentów serii 8200, łącząc oryginalny etos firmy z prostą, dobrze skonstruowaną ergonomią i wyrazistym, przejrzystym dźwiękiem z innowacyjnymi koncepcjami projektowania opartymi na wydajności podzespołów.

Pojawienie się modelu M-DAC w 2011 roku zapowiedziało nowy, kompaktowy asortyment firmy oraz linię nazwaną LAB, rozszerzoną później o modele Q-DAC i M-PWR. Od premiery serii 8200 i LAB, Audiolab zdobył więcej nagród w brytyjskich magazynach hi-fi niż jakakolwiek inna marka wysokiej klasy sprzętu audio.

Obecnie firma oferuje cztery linie produktów - flagową serię 8300, kompaktową linię LAB, mobilny wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem M-DAC Mini oraz serię 6000 będącą tańszym odpowiednikiem serii 8300.

Odwiedź stronę producenta (UK)

Audiolab

Nasza Misja

Naszym celem jest dostarczanie rozrywki poprzez słuchanie muzyki. Wierzymy, że system odtwarzania muzyki powinien zapewniać jak najwyższą wierność.

Audiolab

Nasze Technologie

Dzięki wydajniejszym komponentom, nowej technologii formatu audio o wysokiej rozdzielczości i dopracowanej estetyce, podnosimy poprzeczkę na rynku audio.

Audiolab

Nasi Klienci

Po sprzęt naszej marki sięgają zarówno doświadczeni audiofile, jak i melomani szukający najlepszej jakości brzmienia i wykonania w rozsądnej cenie.

Czekamy na Ciebie

Chcesz przekonać się co potrafią nasze urządzenia?

Umów się na odsłuch

Poznaj nasz katalog

Specjalizujemy się w produkcji audiofilskich komponentów stereo, takich jak wzmacniacze, końcówki mocy, przetworniki cyfrowo-analogowe, odtwarzacze płyt kompaktowych i wzmacniacze słuchawkowe.

Poznaj nasz katalog, aby wybrać urządzenia idealnie wpisujące się w Twoje potrzeby. Jeżeli chcesz poznać je bliżej, skontaktuj się z nami w celu umówienia się na odsłuch.

Dane kontaktowe

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane ze sprzętem marki Audiolab, zachęcamy do kontaktu z jednym z autoryzowanych punktów sprzedaży lub do bezpośredniego kontaktu z dystrybutorem.

Audiolab
Q21
ul. Reymonta 12
95-200 Pabianice
(42) 213 01 66
605 725 900
dystrybucja@technotronik.com.pl

Strona używa plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej na temat danych osobowych, zapoznając się z naszą polityką prywatności.