KontaktPoznaj nas osobiście

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z użytkowaniem lub funkcjonowaniem sprzętu marki Audiolab, zachęcamy do kontaktu z jednym z autoryzowanych punktów sprzedaży lub do bezpośredniego kontaktu z dystrybutorem - firmą Technotronik, właścicielem salonu Q21.

Aby umówić się na odsłuch lub dowiedzieć się więcej o produktach marki Audiolab, zapraszamy do jednego z autoryzowanych salonów dealerskich. Chcąc zapewnić Państwu maksymalny komfort, dbamy o to, aby nasi przedstawiciele dysponowali pełną wiedzą na temat tych urządzeń i mogli pomóc Państwu w dokonaniu właściwego wyboru. Każdy z problemów rozwiążemy indywidualnie, biorąc pod uwagę tylko Państwa potrzeby i wymagania.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy również kompletną opiekę posprzedażową. Sprzęt zakupiony w naszej firmie objęty jest gwarancją, jednak nawet starsze urządzenia po uprzedniej konsultacji przyjmujemy do naprawy pogwarancyjnej. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że Państwa sprzęt będzie serwisowany przez wykwalifikowanych techników.

Zobacz stronę dystrybutora

Dane kontaktowe

Adres

F.H. TECHNOTRONIK Andrzej Lesień i S-ka Sp.J.
ul. Reymonta 12
95-200 Pabianice

Email

dystrybucja@technotronik.com.pl

Telefon

(42) 213 01 66
605 725 900

Masz do nas pytania?

Napisz do nas maila - postaramy sie jak najszybciej z Tobą skontaktować!

Wyślij wiadomość

Strona używa plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej na temat danych osobowych, zapoznając się z naszą polityką prywatności.